{Vaše spokojenost - naše vize}

Staňte se našim dalším spokojeným klientem

Naše řešení = Vaše spokojenost

Nechte vše na nás

Nejsme korporát schovávající se za počítači a byrokracií, ale našim klientům nabízíme osobní přístup a služby na míru. A díky tomuto přístupu sklízíme klientskou spokojenost, dlouhodobou spolupráci a sdílíme společné úspěchy.

TVORBA 100%
ÚDRŽBA 100%
PODPORA 100%
VÁŠ VOLNÝ ČAS 100%
VAŠE SPOKOJENOST 100%

Jak to funguje

vytvoříme vám řešení na míru

Zjistíme, jaká máte očekávání a dle toho spolu vybereme vhodný tarif. Ať již doménu vlastníte, či si ji chcete teprve pořídit, o převod/koupi se postaráme. Dle vybraného tarifu zařídíme hosting na míru a vrhneme se na tvorbu webových stránek dle vašich představ. Díky tomuto řešení Vám odpadnou zbytečné starosti a vedlejší náklady a získáte kvalitní podporu a asistenční služby.

Potkáme se, abychom vám pomohli vybrat vhodné řešení

O doménu, hosting a vytvoření webu se postaráme

Vy budete mít volný čas pro Vaši firmu/podnikání

Co si o našich službách myslí naši klienti

Reference

Jako přední prodejce moderních a inovativních interierových kousků je pro mě důležité mít stejně tak moderní a inovativní webové stránky, které díky týmu 11 mám.

honza
Jan Alexa

interiérový specialista

5/5

Spolupráce probíhala na jedničku, dostala jsem blog přesně podle mých představ. Kromě toho mi, jako naprostému amatérovi, bylo vše vysvětleno. Blog jsem měla hotový takřka za pár dní a jsem velmi spokojena.

IMG_7774-2
Tereza Fričová

blogerka

5/5
Konzultace zdarma

Pojďme si sednout na kafe a vybrat vhodný tarif

O NÁS

Jsme studio zaměřené na kompletní nabídku služeb v rámci webových stránek, od provozování hostingu a domény, po návrh a tvorbu webových stránek spolu s jejich správou a údržbou.

KONTAKT

info@followeleven.cz

+420 608 782 311

+420 731 582 387

© 2020 WEB11. All rights reserved.