Kolik stojí webové stránky?

  • od

Odvětví webového designu a vývoje existuje již nějakou dobu, ale zjistili jsme, že ceny v tomto odvětví jsou stále rozptýleny velmi plošně. Když se zeptáte několika autoservisů, kolik stojí výměna pneumatik, je dost možné, že vám všichni řeknou podobnou cenu. Pokud si ale uděláte průzkum o tom, kolik stojí webové stránky, je pravděpodobné, že výsledné ceny se budou pohybovat od 15.000 Kč až třeba po 2 miliony Kč (ano, vážně).

1. cena „od“ není nikdy stejná jako finální cena

Ať se již jedná o levné menší řešení, kdy počáteční cena je na 15.000 Kč, nebo větší webovou stránku, kde se cena pohybuje na 90.000 Kč, je dost možné, že pro to, abyste dostali vámi požadovaný web, si budete muset připočítat dalších 30 %. Zkrátka cenu „od“ neberte nikdy vážně a raději počítejte s dražší variantou.

2. nezapomeňte do ceny připočítat doménu a hosting

Když už chcete zaplatit za web, ať už 30.000 Kč či 100.000 Kč, nezapomínejte na to, že pořád potřebujete webový hosting a doménu. Naštěstí se nejedná o tak velké částky, ale pro menší podnikatele a firmy je to něco, co se musí brát v úvahu a na co se nesmí zapomínat.

3. připočtěte cenu za budoucí úpravy webové stránky

Někteří programátoři si účtují za budoucí úpravy webu, co se designu či změny obsahu týče, od 500 Kč za hodinu, či více. Často záleží na původní ceně samotného webu, pokud již byl na začátku dražší, je dost možné, že hodinová sazba bude i více jak dvojnásobná.


Webová řešení mohou být často drahá a ty levná mohou být zase v budoucnu nespolehlivá. Na tomto problému je založeno naše řešení pronájmu webových stránek.

  1. již předem znáte finální cenu
  2. tvorbu, správu a doménu s hostingem máte v ceně
  3. budoucí úprava obsahu je vždy za jednotnou cenu
Neváhejte nás kontaktovat pro více informací

O NÁS

Jsme studio zaměřené na pronájem webových stránek spolu s kompletní nabídku služeb v této oblasti, od provozování hostingu a domény, po samotný návrh a tvorbu webu spolu s jeho správou a údržbou. 

KONTAKT

info@followeleven.cz

+420 608 782 311

IČ: 07976640

© 2020 WEB11. All rights reserved.